1% dla Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

DRODZY RODZICE

TRWAMY OBECNIE W OKRESIE PRZYGOTOWAŃ DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SZUKAMY PREZENTÓW, TWORZYMY DEKORACJE, JESTEŚMY W CIĄGŁYM BIEGU. MOŻE WARTO NA CHWILĘ SIĘ ZATRZYMAĆ I ROZEJRZEĆ DOOKOŁA, ŻE SĄ WŚRÓD NAS LUDZIE, KTÓRZY POTRZEBUJĄ POMOCY INNYCH.

PONIŻEJ PRZEKAZUJĘ PAŃSTWU LIST RODZICÓW DZIECKA Z PRZEDSZKOLA NR 23 W GDYNI, KTÓRZY SZUKAJĄ LUDZI DOBREJ WOLI, MOGĄCYCH  W MIARĘ MOŻLIWOŚCI POMÓC ICH SYNKOWI. KAŻDY Z NAS MOŻE CHOĆ NA CHWILĘ BYĆ JAK ŚWIĘTY MIKOŁAJ.

Z POZDROWIENIAMI

Barbara Lubrycht
Dyrektor Przedszkola Nr 35 „POD ŻAGLAMI” 
W GDYNI

 

 List Rodziców:

Szanowni Państwo!

W imieniu naszego synka – Pawełka Dobrowolskiego, przedszkolaka z Gdyńskiego Przedszkola nr 23 – zwracamy się do Was z ogromną prośbą o przekazanie na dalsze leczenie dla niego 1% Waszego podatku. Pieniądze będą przekazane na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” i dalej przekazane na subkonto syna. 

Pawełek urodził się z pierwotną niedoczynnością przytarczyc. Od 3 tygodnia życia jesteśmy objęci intensywną opieką poradni metabolicznej, endokrynologicznej, nefrologicznej. Niestety w Polsce nie ma preparatu, który pozwoliłby się skoncentrować na substytucji parathormonu, więc podajemy leki, które uszkadzają nerki. W kraju do tej pory nie znaleźliśmy przypadku dziecka z taka przypadłością, ani lekarza mającego doświadczenie w tej rzadkiej chorobie. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się wyjechać zagranicę i podjąć tam leczenie – ratując mu życie. 

Z podziękowaniami, pozdrawiamy
Magdalena i Maciej Dobrowolscy – rodzice

 

Dla osób, które chcą nas wspomóc przypomnę, że przy wypełnianiu rocznego zeznania PIT, w części: 
„Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”, w pozycji „numer KRS” należy wpisać: 

„0000037904”. Następnie wpisać wnioskowaną kwotę.
W części „informacje uzupełniające” w pozycji „cel szczegółowy 1%” wpisać „22133 Dobrowolski Paweł”.

Skip to content