JESTEŚMY BEZPIECZNI NA DRODZE

„Czerwone światło: Stój!
Zielone światło idź!
Na żółtym świetle zawsze czekaj,
tak już musi być”

Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych na drogach, zorganizowałyśmy dla dzieci wiele zabaw, podczas których zapoznawałyśmy przedszkolaki z zasadami bezpieczeństwa i prawidłowego przekraczania jezdni.

no images were found

no images were found

PRZEDSZKOLAKI CZYTAJĄ,
CZYLI „PROJEKT PLECACZKOWY”
STARTUJE W NASZYM PRZEDSZKOLU

We wrześniu „Marynarze” ruszają w daleki rejs czytelniczy „Projekt Plecaczkowy”. Każdy przedszkolak otrzyma na tydzień do domu plecaczek z sześcioma książkami, które wspólnie z rodzicami będzie czytać.  W kolejnym tygodniu plecaczek powędruje do kolejnego dziecka. Ze strony przedszkola akcja wspierana będzie zabawami, rozmowami i innymi działaniami wokół czytanych przez dzieci książek. Po przyniesieniu plecaczka do przedszkola dziecko mówi o wrażeniach z lektury, opowiada o swojej ulubionej książce i prezentuje pracę plastyczną.

no images were found

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH
ZABAWY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

Zabawy na świeżym powietrzu to jest to, co przedszkolaki lubią najbardziej. Wspólne zabawy w ogrodzie przedszkolnym dostarczają nam wiele radości oraz sprawiają, że wzrasta nasza odporność i jesteśmy zdrowi. W czasie wesołych harców kształtuje się także nasza zręczność, zwinność, wytrzymałość i siła. Dzięki temu, że nasz ogród jest duży, możemy również obserwować i podziwiać przyrodę.

no images were found

no images were found

PIERWSZE POSIŁKI PO WAKACJACH

W naszym przedszkolu jest bardzo miło i wesoło. Pani Jola, Renia i Angelika przygotowują smaczne i bardzo dobre posiłki.  Jednak  jest wśród nas wiele Tadków niejadków,  ale są i tacy, którzy zjedliby wszystko, co pojawi im się na talerzu.

no images were found

no images were found

PIERWSZE ZABAWY W SALI PO WAKACJACH

„Zabawek mam wiele,
są to moi przyjaciele.
Zanim wieczorem spać się położę,
wszystkie starannie na półce ułożę”

Podczas zabawy wszystkie przedszkolaki przyjemnie spędzają czas. Budują z klocków, konstruują i łączą elementy z różnych zestawów, malują farbami, rysują, korzystają z gier i układanek stolikowych. 

no images were found

no images were found

wsteczm