AHOJ, to my PIRACI !

PIRACKA Z NAS DRUŻYNA
WIELKĄ PODRÓŻ ROZPOCZYNA…

 

Jest nas 27 dzielnych i ciekawych świata przedszkolaków, 13 uśmiechniętych Piratek i 14 nieustraszonych Piratów. Naszymi Kapitanami są panie Justynka i Małgosia oraz pani Sylwia.  Tworzymy zgraną, wesołą załogę, mamy bardzo dużo energii, zapału do pracy  i wiele ciekawych pomysłów.  Staramy się postępować zgodnie z naszym „Pirackim Kodeksem”, być dla siebie mili, koleżeńscy i pomagać sobie wzajemnie w różnych sytuacjach. Każdego dnia na pokładzie pirackiego okrętu czekają na nas nowe przygody i wyzwania. Uczymy się poprzez zabawę, zdobywamy nowe umiejętności i rozwijamy nasze zdolności a najstarsi z nas przygotowują się już do podjęcia obowiązków szkolnych.

Z pirackim pozdrowieniem !

BIEG PO ZDROWIE
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 44
W GDYNI
w dniu 08.01.2018r

KIERMASZ

WIGILIJNY OBIAD

Tradycją naszego przedszkola jest uroczysty, świąteczny obiad na który zapraszamy gości, pracowników przedszkola. W tym roku gościliśmy panią Dyrektor oraz panią Jolę. W naszej przedszkolnej rodzinie składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Na stole pojawiła się pyszna zupa grzybowa i ryba a na deser słodkie pierniczki.

UBIERAMY CHOINKĘ

W czasie, kiedy Rodzice ozdabiali pierniczki wykazując się talentem plastycznym i bawiąc się przy tym doskonale, dzieci z zapałem cięły i kleiły paski papieru z których powstał kolorowy łańcuch na przedszkolną choinkę. W pracy pomagali nam nasi absolwenci: Olimpia i Patryk.

ŚWIĘTA PACHNĄCE PIERNIKAMI

Warsztaty z udziałem Rodziców podczas których ozdabialiśmy upieczone przez dzieci pierniczki. Nasze wypieki zostały sprzedane podczas kiermaszu z którego całkowity dochód przekazany został na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań.

PIECZEMY PIERNICZKI NA ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

WYCIECZKA NA POCZTĘ
WYSYŁAMY ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA DLA RODZICÓW

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

MIKOŁAJKI

W tym roku do naszego przedszkola ten długo oczekiwany gość zawitał troszkę później, bo 12 grudnia i obdarował wszystkie dzieci upominkami. Dzieci obejrzały także przedstawienie „Dwa pingwinki Pink i Punk” w wykonaniu aktorów Teatru Gargulec. Później  czas  mijał  nam na  wesołej,  mikołajkowej  zabawie.

MIĘDZYPRZEDSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE
w Szkole Podstawowej Nr 6 w Gdyni

„ŚWIĄTECZNA MANUFAKTURA. MAGIA ŚWIEC”
Warsztaty laboratoryjne prowadzone przez Firmę Smart Lab

JUŻ CZAS WYSŁAĆ LISTY DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

URODZINKI, URODZINKI …

100 lat zaśpiewaliśmy Martynce, Jadzi i Sebusiowi

Przygód wspaniałych, przyjaciół doskonałych, góry słodkości,  samych radości,  uśmiechniętej minki,  życzymy Wam kochani, bo dziś Wasze Urodzinki!”

 

dalejm