AHOJ! To my – MARYNARZE

Witamy po wakacjach ! Jesteśmy już najstarszymi przedszkolakami, dzielnymi MARYNARZAMI! Mamy po 5 i 6 lat i chcemy zdobywać świat! Naszymi kapitanami są panie Justynka i Małgosia oraz pani Iwonka , które dbają o to, żeby każdego dnia w przedszkolu czekały na nas nowe przygody i wyzwania. U nas nikt nie marudzi i nigdy się nie nudzi. Chłopcy ciągle coś budują, w piłkę grają, podskakują, a dziewczynki wolą bajki, puzzle, gry, kolorowanki. Gimnastyka, tańce, zabawy w ogrodzie – to nasza codzienność, bo ruch jest w modzie. Często na wycieczki razem wyruszamy, do autobusu wsiadamy i Gdynię zwiedzamy. Czytania i pisania też się nie boimy, literki poznajemy i pilnie ćwiczymy. Plastelina, kredki, farby to są nasze skarby, ciągle coś tworzymy, nowych rzeczy się uczymy. Z naszą przedszkolną załogą czujemy się wspaniale, wesoło się bawimy i pilnie pracujemy, bo do nauki w szkole się przygotowujemy.

II BIEG PO ZDROWIE
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 44

Nowy Rok rozpoczęliśmy na sportowo, biorąc udział w kolejnym Biegu po zdrowie.

WIGILIJNE SPOTKANIE

Wigilijne spotkanie to piękna przedszkolna tradycja. To czas na świąteczne życzenia, uroczysty wigilijny obiad oraz wspólne kolędowanie.

WYSYŁAMY ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA DO RODZICÓW

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ NA OKSYWIU

JUŻ CZAS NA ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI

Święta tuż, tuż a przed nami jeszcze dużo pracy. Marynarze z zapałem włączyli się w świąteczne przygotowania, które rozpoczęliśmy od generalnych porządków. Wkrótce sala aż błyszczała i można już było ubierać choinkę.

dalejm