WITAJCIE
~ TO MY DELFINKI ~

 

Witamy bardzo gorąco wszystkie dzieci w NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021, a zwłaszcza te, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola.
To MY dzieciaki z grupy I „Delfinki”. Wszystko jest dla nas nowe i nieznane, ale za to bardzo ciekawe i tajemnicze. Jeszcze bardzo tęsknimy za rodzicami  i dlatego zwłaszcza rano potrzebujemy wsparcia i słów otuchy. Pragniemy, aby każde dziecko w naszej grupie czuło się bezpiecznie i wesoło.  Pragniemy, aby grupa „Delfinków” zaczęła rozbrzmiewać gwarem radosnych powitań z najbliższymi przyjaciółmi, aby każde dziecko w naszej grupie czuło się bezpiecznie i wesoło.
Wspólnie wypływamy w długi rejs po oceanach wiedzy i zabawy. Ciekawi nas, co też wydarzy się w tym roku szkolnym, czego się nauczymy, kogo spotkamy, z kim się zaprzyjaźnimy. W tej długiej podróży towarzyszyć nam będą nasze Panie:
Justyna, Małgosia i dwie Iwonki.

Wszystkim „Delfinkom” życzymy, aby kolejne dni w przedszkolu mijały  w radości, aby przynosiły olbrzymią ilość samych niezapomnianych chwil.

Ahoj przygodo! takim pozdrowieniem witamy
wszystkie przedszkolaki 
z PRZEDSZKOLA NR 35 „POD ŻAGLAMI”.

IDZIE WĄŻ
- pierwszy spacer –

Dzisiaj była ładna pogoda, dlatego mogliśmy wyjść do ogrodu przedszkolnego. Zwiedziliśmy wszystkie zakamarki w towarzystwie kolorowego węża.

PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

To był ważny dla nas dzień – dzisiaj zostaliśmy przedszkolakami. Byliśmy bardzo dzielni i ciekawi tego, co nas czeka w przedszkolu :)

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE
31 sierpnia 2020 r.

Pierwsze chwile w przedszkolu upłynęły nam na wesołej zabawie z rodzicami. Poznaliśmy swoją salę, nowych kolegów i nasze panie.