2020 Grupa 3

DZIELNI ŻEGLARZE Z GRUPY III – TO MY!

zeglarze_2018

 

Witamy wszystkie dzieci po wakacjach. W tym roku szkolnym jesteśmy jedną z najstarszych grup w przedszkolu i nazywamy się „Żeglarze”. Czeka nas dużo wyzwań i zadań, ale też mnóstwo ciekawych zabaw.
W tym roku szkolnym nasza załoga liczy 24 odważnych „Żeglarzy.  Każdego dnia będziemy zdobywać wiedzę i nabywać nowe umiejętności poprzez różnorodne działania: będziemy śpiewać, tańczyć, rysować, malować, lepić, bawić się w kącikach zainteresowań, ćwiczyć, słuchać bajek i poznawać świat wszystkimi zmysłami.
Wspólnie wypłyniemy w długi rejs po oceanach wiedzy i zabawy. W tej długiej podróży towarzyszyć nam będą nasze Panie: Joasia, Kasia  i Magda.

ZABAWY W OGRODZIE

Kiedy pogoda dopisuje spędzamy czas w ogrodzie przedszkolnym, w którym uwielbiamy się uczyć, przyglądać się zmianom zachodzącym w przyrodzie i bawić.

ROZMOWY O ZWIERZĘTACH

W listopadzie mówiliśmy  między innymi o zwierzętach. Każdy wyciął samodzielnie kocią maskę, a następnie ją ozdobił- maski na pewno zachowamy- przydadzą się na karnawałowe szaleństwo. Stworzyliśmy też w naszej sali mini galerię ze zdjęciami naszych pupili. Każdy z zachwytem opowiadał o swoim ulubieńcu, a niektórzy potrafią nawet rozpoznać, które zwierzę do kogo należy! Serdecznie dziękujemy rodzicom za nadesłane zdjęcia i filmy- które dały nam wiele radości 🙂

POŻEGNANIE

Pożegnaliśmy się z panią Madzią – były kwiaty, laurki i przytulanki.

NASZE PRACE

KUKIEŁKI Z WARZYW

WARZYWA W OGRODZIE

KOLOROWY PARASOL

GODŁO POLSKI

NASZE ZABAWY

Uwielbiamy aktywnie spędzać czas. W czasie zabaw dowolnych często jesteśmy budowniczymi, którzy tworzą najokazalsze konstrukcje, często większe niż my sami- bo razem możemy sięgać gwiazd!

dalejm

Skip to content