List Do Dzieci

KOCHANE DZIECI

Upłynęło już dużo czasu od dnia, kiedy ostatni raz byliśmy razem w naszym przedszkolu. Nikt z nas nie myślał, że przez tak długi czas nie będzie słychać gwaru Waszych głosów, śmiechu i śpiewu. Każdy z pracowników bardzo za tym tęskni. Za naszą przedszkolną codziennością, za tą niezwykłą serdecznością całej załogi „Pod Żaglami”.

Od 25 maja rozpoczniemy   małymi krokami wracać do tego co było. Nie spotkamy się z wszystkimi dziećmi, na początek z tymi, których rodzice muszą powrócić do pracy.

Bardzo się cieszymy i chcemy, żeby każdy z Was czuł się dobrze i był szczęśliwy, aby na nowo przedszkole nasze rozbrzmiewało dziecięcymi głosami i jak to jest w naszym hymnie przedszkolnym, „że codziennie uśmiechnięci chętni przychodzimy …”.

Trochę to przyjście będzie wyglądało inaczej, rodzice nie będą mogli wejść do przedszkola, panie będą miały inne akcesoria ubioru, zamiast korali przyłbice, zamiast kolczyków maseczki, a na rękach rękawiczki. Ale to będą wciąż te same kochające Was panie, które z troski o Wasze i swoje bezpieczeństwo będą musiały tak się ubierać.

Wierzymy, że jesteście dzielnymi przedszkolakami, że wspólnie damy radę i pokonamy nawet największe trudności.

Z utęsknieniem czekamy na Was – wszystkie Panie i Pan Tomek.
Do zobaczenia już niedługo.

Skip to content