List Do Rodziców Dzieci Odchodzących Do Szkoły

Drodzy Rodzice, kochane dzieci

Każdego roku tradycją naszego przedszkola było uroczyste pożegnanie
z dziećmi, które kończą edukację przedszkolną i odchodzą do szkoły.

Ten rok jest zupełnie inny, ponieważ z powodu wciąż krążącego wirusa nie możemy spotkać się wszyscy razem w przedszkolu. Rozważaliśmy różne propozycje zorganizowania spotkania, jednakże  przeważył rozsądek, spowodowany dbałością o bezpieczeństwo swoje i Was wszystkich. Jest nam bardzo smutno z tego powodu, nie wyobrażamy sobie takiego zakończenia roku szkolnego bez pożegnania się z Wami. Mamy jednak głęboką wiarę, że wszystko wróci do normalności i nadejdzie  lepszy czas oraz  bardziej sprzyjające okoliczności, abyśmy mogli wszyscy się spotkać.

Kochane dzieci mamy przygotowane upominki dla każdego z Was i chcielibyśmy je przekazać   za pośrednictwem Waszych Rodziców. W dniu 29 czerwca 2020 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 zapraszamy Rodziców po odbiór upominków dla dzieci.

6 lipca 2020r. zapraszamy Was na stronę internetową naszego przedszkola, gdzie będzie również kolejna niespodzianka.

Na razie  spotkamy się wirtualnie, a kiedy nadejdzie ten lepszy czas powiadomimy Was telefonicznie o dacie i godzinie spotkania w przedszkolu. Wstępnie myślimy o wrześniu, ale czas pokaże co będzie realne. Oczywiście w styczniu planujemy Bal Absolwenta z Waszym udziałem, ale liczymy na wcześniejsze zobaczenie się z Wami.

Bardzo za Wami tęsknimy i nie mówimy żegnajcie tylko do szybkiego i zdrowego zobaczenia.

Dyrektor przedszkola
i Panie Małgosia, Justynka, Zdzisia, Ania, Dorotka, Marta   

 

 

 

Skip to content