Obchody Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice!

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu świętowanie rozpoczniemy od 3 czerwca. W tym dniu słońce zaświeci nad Naszym Przedszkolem dla Wszystkich Dzieci, a dzień obfitować będzie w wiele ciekawych zdarzeń. W dniu tym w poszczególnych grupach odbędą się także liczne quizy, konkursy, zabawy muzyczno-taneczne, zawody zręcznościowo-sportowe. Jak przystało na Dzień Dziecka – nie zabraknie drobnych prezentów.

31 maja 2019 – piątek

Grupa I, II – godzina 9.30-10.00
Grupa III, IV – godzina 10.00-10.30


Wizyta senseia Slawomira – pokaz pięknej sztuki walki Karate Kydkushin. 

Grupa V – godzina 9.30-12.00


Zwiedzanie Stena Line. Zapoznanie się z wielkim statkiem Stena Spirit. Zobaczenie kabin, wszystkich pokładów, a nawet zwiedzanie mostka kapitańskiego.

3 czerwca 2019 – poniedziałek

Grupa I, II, III, IV, V – godzina 9.30 – 11.30


Dzień przebierańca. Kolorowy korowód po osiedlu. Grill w ogrodzie. Zabawy przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym. 

5 czerwca 2019 – środa

Grupa I, II, III, IV, V – godzina 9.30 – 11.30


„Dzień sportu” – tego dnia do przedszkola wszystkie dzieci i ich wychowawczynie przychodzą do przedszkola w strojach sportowych. Głównym celem będzie zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, ale też integrowanie się grup przedszkolnych. 

7 czerwca 2019 – piątek

Grupa I, II – godzina 9.00
Grupa III, IV, V – godzina 10.00


„Dzień Bajki”- w dzieciństwie dzięki nim poznawałyśmy świat, śmiałyśmy się i wzruszałyśmy w tym dniu postanowiłyśmy zorganizować dla dzieci pokaz prezentacji  „W jaki sposób powstają bajki” i obejrzeć wspólnie z przedszkolakami ulubioną bajką na dużym ekranie.

14.06.2019 – piątek

Grupa I, II, III, IV, V – godzina 16.00-18.00


„Festyn Rodzinny” – prowadzony przez firmę Smart_Lab z Gdańska.
W programie m. in. Ciekawe doświadczenia chemiczne, zabawy przy muzyce, konkursy, i inne niespodzianki (oczekujemy na zgłoszenia Rodziców – sponsorów do upieczenia ciasta. Liczymy na Państwa liczny udział, wspaniały humor, dobrą zabawę. Prosimy o swobodne, sportowe ubiory dla dzieci i Rodziców. Na boisko przedszkola nie można wchodzić obuwiem na obcasach. 

26.06.2019 – środa

Grupa I, II, III, IV, V – godzina 8.00-15.00


Wycieczka autokarowa do Zagrody Kociewskiej. Zagroda jest niezwykłym i interesującym miejscem znajdującym się w pięknej wsi Kociewskiej Godziszewo. Duża przestrzeń i odpowiednio przygotowany teren zapewniają doświadczenie obcowania z naturą, kontakt ze zwierzętami oraz rozrywkę.  Ta ekscytująca mieszanka zabawy w połączeniu z możliwością rozwoju jest doceniana przez rodziny, przedszkola i szkoły. Na wycieczkę zabieramy dla dzieci suchy prowiant oraz napoje z przedszkola w ramach wyżywienia. Prosimy nie dawać dzieciom prowiantu we własnym zakresie, jedynie zaopatrzyć dzieci w odpowiedni ubiór i tabletkę, w przypadku choroby lokomocyjnej.

Skip to content