Wyprawka Przedszkolaka

SZANOWNI RODZICE !!!

W ciągu roku szkolnego wszystkie przedszkolaki uczestniczą w bardzo licznych zajęciach plastyczno-technicznych, których efekty będziecie Państwo mogli oglądać na tablicach grupowych oraz na wystawach w holu przedszkola. Każdego roku, we wrześniu Rodzice przygotowują wyprawkę plastyczną (w każdej grupie jest ona zróżnicowana). Istnieje możliwość przyniesienia zakupionej samodzielnie wyprawki lub zakup jej przez przedszkole. Dokładną informację otrzymacie Państwo od nauczycieli na pierwszym wrześniowym zebraniu grupowym.

Jedynie prosimy, aby dzieci rozpoczynające pobyt w naszym przedszkolu przyniosły 2 września – 60 kartkowy zeszyt w kratkę z twardą okładką, podpisany na okładce imieniem i nazwiskiem. W „Dzienniczku przedszkolaka” (zeszyt 60 kartkowy) umieszczane będą wszystkie ważne informacje do Rodziców.

2 września prosimy, aby każde dziecko przyniosło ze sobą:

  1. obuwie zmienne na jasnej podeszwie;
  2. strój gimnastyczny (spodenki, bluzeczka) w worku z materiału;
  3. chusteczki higieniczne w prostokątnym, papierowym pudełku;
  4. szczoteczkę do zębów, kubek, pastę do zębów i grzebień. Prosimy, aby grzebień miał przymocowany sznureczek, aby można go było powiesić na haczyku z ręcznikiem;
  5. worek z ubraniami na zmianę (rajstopy, spodnie, majtki, bluzka, skarpety).
  6. dodatkowo w grupie najmłodszej prosimy, aby Rodzice przynieśli pościel (śpiworek bądź koc wymiarów około 1.60-2.00 powleczony, jasiek, piżamka).

 

PROSIMY, ABY WSZYSTKIE RZECZY BYŁY PODPISANE.

Skip to content